AUTA Z USA - AMERICKÁ AUTA

Americká auta jsou určena všem, kteří mají svůj osobitý styl. Věřte, že americká auta nejsou jen strojem, který Vás dostane z jednoho místa na druhé.

Proč právě auto z USA?

Automobilový průmysl má v USA dlouholetou tradici, vysokou technologickou úroveň, spolehlivost a v neposlední řadě mají americká auta osobitý design.

Chcete dovézt auto z USA od naší firmy?
Vyberte si konkrétní model a vyplnte naší nezávaznou poptávku. My se budeme snažit využít všech našich odborných a obchodních znalostí ke splnění Vašeho přání. Ale konečné rozhodutí je vždy jen na Vás.
Jsme českou pobočkou americké firmy IMT Solutions, LLC
Jak na dovoz aut z USA?
Pro jednotlivce bez zázemí v USA je dovoz amerického auta poměrně složitý. Musíte mít v USA svého zástupce, který zprostředkuje koupi amerického auta, nejlépe odborníka v oboru. Jinak se vystavujete riziku, že vydáte více peněz za servis než za samotnou koupi vozu. Dále je potřeba vyřídit potřebné doklady v USA, přepravu z místa koupě do přístavu, z přístavu lodí do Evropy a nakonec k Vám. K tomu přidejte celní odbavení, přestavbu na standardy EU, homologaci auta, přihlášení a vystavení technického průkazu. Pokud nemáte velké množství času, peněz a kontaktů, je výhodnější zadat dovoz o auta z USA specializované firmě a spolehnout se na její služby.