ESTA, VÍZA DO USA, LETENKY

Pokud cestujete do USA, určitě řešíte dvě základní otázky.

1. Pořídit si VÍZA nebo ESTA pro cestu do USA ?

Víza do USA jsou tradičním režimem vstupu a jsou stále platný. Pomůžeme Vám vyřídit obchodní víza, turistická víza a studentská víza. Program ESTA je modernější bezvízový typ, ale má své zápory. Hlavním záporem je možnost využití ESTA pouze pro turistický vstup. Jelikož oba programy běží současně, rádi Vám poradíme, který je pro Vás ten nejvýhodnější. Vybrat si můžete v naší on-line aplikaci, která je samozřejmě k dispozici v českém jazyce.

2. Jakou letenku do USA koupit?

Letenky do USA dnes nabízí všechny velké letecké společnosti a proto je těžké si vybrat. Let z Prahy do USA je transkontinentálním letem a proto je důležité mít letenku odpovídající službami Vašim potřebám. Jistě budete mít raději letenku pro business třídu a let si pohodlně užijete. Rádi Vám v tomto ohledu poradíme a budeme sdílet zkušenosti našich zákazníků

HOTLINKA - ESTA a víza do USA - +420 777 11 22 33 od 9:00 do 11:00
Levné letenky nabízejí dnes hlavně nízkonákladové společnosti, ale jedná se většinou o blízké destinace. Spolupracujeme s mnoha obchodními partnery, abychom zajistil levné letenky pro naše zákazníky i do destinací vzdálenějších.