ČTYŘKOLKY, MOTORKY z USA

Proč právě motorku či čtyřkolku z USA?

USA je nejen velkým spotřebitelem kvalitních automobilů, ale i jednostopých dopravních prostředků, jakými jsou motorky nebo čtyřkolky. Motorky a čtyřkolky USA jsou tak zárukou výborné koupě s dobrým poměrem cena výkon. Díky naši spolehlivým partnerům jsem schopni motorky a čtyřkolky z USA dovézt za velmi výhodnou cenu.

Chcete dovézt MOTO či ATV z USA od naší firmy?

Vyberte si konkrétní model a vyplnte naší nezávaznou poptávku. My se budeme snažit využít všech našich odborných a obchodních znalostí ke splnění Vašeho přání. Po zaslání nabídky se v pohodlí domova můžete rozhodnout, kterou z nabízených motorek nebo čtyřkolek vyberete. Konečné rozhodutí je vždy jen na Vás.
Jak na dovoz USA?
Pro jednotlivce bez zázemí v USA je dovoz amerického auta poměrně složitý. Musíte mít v USA svého zástupce, který zprostředkuje koupi amerického auta, nejlépe odborníka v oboru. Jinak se vystavujete riziku, že vydáte více peněz za servis než za samotnou koupi vozu. Dále je potřeba vyřídit potřebné doklady v USA, přepravu z místa koupě do přístavu, z přístavu lodí do Evropy a nakonec k Vám. K tomu přidejte celní odbavení, přestavbu na standardy EU, homologaci auta, přihlášení a vystavení technického průkazu. Pokud nemáte velké množství času, peněz a kontaktů, je výhodnější zadat dovoz o auta z USA specializované firmě a spolehnout se na její služby.